ресетирањеРесетирајте ги поставките

Рујан Баофанг Автоделови Co., Ltd.

Направете ја филтрацијата полесна, направете ја работата подобра.

Научи повеќе

We Се ширум светот

Benzhilv Filter се соочува со повеќе од 200 земји ширум светот.Со текот на годините, со својот врвен квалитет и првокласна услуга, постигна долгорочна пријателска деловна соработка со многу претпријатија во Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Северна Америка и Јужна Америка.

 

 • Годинина искуство Годинина искуство

  20+

  Години
  на искуство
 • ТехничкиСервисен персонал ТехничкиСервисен персонал

  100+

  Технички
  Сервисен персонал
 • КлиентСервис КлиентСервис

  200000+

  Клиент
  Сервис
 • ЗемјаОриентиран ЗемјаОриентиран

  200+

  Земја
  Ориентиран
Асфалт_Погон_мапа_2 САД Мексико Бразил Белгија ОАЕ Чешка република Јужна Африка Нов Зеланд Австралија Кина Канада Аргентина Колумбија

ШтоНие правиме

BaoFang расте со вас!
 • ОСИГУРУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ
  Групата има повеќе од 30 патентирани технологии, повеќе од 40 производни линии, 6 бази за истражување и развој и над 100 научни и технолошки персонал за истражување и развој.
  ОСИГУРУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ
 • ПРОИЗВОДНА ЛИНИЈА
  Групата има повеќе од 30 патентирани технологии, повеќе од 40 производни линии, 6 бази за истражување и развој и над 100 научни и технолошки персонал за истражување и развој.
  ПРОИЗВОДНА ЛИНИЈА
 • Истражување и развој
  Групата има повеќе од 30 патентирани технологии, повеќе од 40 производни линии, 6 бази за истражување и развој и над 100 научни и технолошки персонал за истражување и развој.
  Истражување и развој

ВестиЦентар

Вести

Што е филтер за гориво

Постојат три типа на филтри за гориво: филтри за дизел, филтри за бензин и филтри за природен гас.Улогата на филтерот за гориво е да штити од ...

Помагањето на клиентите да разберат од што е направен филтерот и зошто е важен, многу придонесува за градење доверба.Сите автомобили се опремени со различни ф...
Во последните вести, General Motors објави информации во врска со локацијата на филтерот за гориво за нивната 2014 година GMC Sierra.Автомобилски ентузијасти и механичари...
Остави порака
Ако сте заинтересирани за нашите производи и сакате да знаете повеќе детали, оставете порака овде, ние ќе ви одговориме штом можеме.