rivendosurRivendos cilësimet

Ruian Baofang Auto Parts Co., Ltd.

Bëni filtrimin më të lehtë, bëni performancën më të mirë.

Mëso më shumë

We Janë në mbarë botën

Benzhilv Filter po përballet me më shumë se 200 vende në mbarë botën.Me kalimin e viteve, me cilësinë e saj të lartë dhe shërbimin e klasit të parë, ajo ka arritur bashkëpunim afatgjatë miqësor të biznesit me shumë ndërmarrje në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Veriut dhe Amerikën e Jugut.

 

 • vitetë Përvojës vitetë Përvojës

  20+

  vite
  të Përvojës
 • teknikePersoneli i Shërbimit teknikePersoneli i Shërbimit

  100+

  teknike
  Personeli i Shërbimit
 • KlientiShërbimi KlientiShërbimi

  200000+

  Klienti
  Shërbimi
 • VendiI orientuar VendiI orientuar

  200+

  Vendi
  I orientuar
Asfalt_Uzina_harta_2 SHBA Meksika Brazili Belgjika Emiratet e Bashkuara Arabe Republika Çeke Afrika e Jugut Zelanda e Re Australia Kinë Kanadaja Argjentina Kolumbia

ÇfarëNe bejme

BaoFang rritet me ju!
 • SIGURIMI I CILËSISË
  Grupi ka më shumë se 30 teknologji të patentuara, më shumë se 40 linja prodhimi, 6 baza R&D dhe 100+ personel shkencor dhe teknologjik të kërkimit dhe zhvillimit.
  SIGURIMI I CILËSISË
 • LINJA PRODHIMTARE
  Grupi ka më shumë se 30 teknologji të patentuara, më shumë se 40 linja prodhimi, 6 baza R&D dhe 100+ personel shkencor dhe teknologjik të kërkimit dhe zhvillimit.
  LINJA PRODHIMTARE
 • R&D
  Grupi ka më shumë se 30 teknologji të patentuara, më shumë se 40 linja prodhimi, 6 baza R&D dhe 100+ personel shkencor dhe teknologjik të kërkimit dhe zhvillimit.
  R&D

LajmeQendra

Lajme

Çfarë është një filtër karburanti

Ekzistojnë tre lloje të filtrave të karburantit: filtrat e naftës, filtrat e benzinës dhe filtrat e gazit natyror.Roli i filtrit të karburantit është të mbrojë kundër ...

Ndihma e klientëve për të kuptuar se nga është bërë filtri dhe pse ka rëndësi, ndikon shumë në ndërtimin e besimit.Të gjitha makinat janë të pajisura me f...
Në lajmet e fundit, General Motors ka lëshuar informacion në lidhje me vendndodhjen e filtrit të karburantit për GMC Sierra 2014.Të apasionuarit pas makinave dhe mekanikët...
Lini një mesazh
Nëse jeni të interesuar për produktet tona dhe dëshironi të dini më shumë detaje, ju lutemi lini një mesazh këtu, ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të mundemi.